Proběhlo 3. kolo 2. ligy sk. B v LRU feeder

Třetí kolo 2. ligy sk. B LRU Feeder 2023 se konalo na VN Olešná u Frýdku-Místku. Malé bodové rozdíly v tabulce naznačovaly, že to bude boj o každý bod.

Ryby byly při chuti, a proto rozhodovala už jenom šikovnost každého závodníka. Rodina Králů to doslova "rozsekala" a rozdělila si v soutěži jednotlivců všechny tři poháry. V týmové soutěži se součtem 1+1+2 a druhý den taky 1+1+2 vyhrál Colmic feeder team Polička. Druhý skončil Trapercz MO Hradec Králové a třetí Feeder team MO Krnov ÚS SMS.

20231008 151044

20231008 153536

20231008 154046

V celkovém hodnocení jednotlivců vyhrála nejmladší účastnice Nela Králová, druhý byl Jiří Vachutka a třetí Václav Hanousek. V týmech na prvním místě jednoznačně Colmic feeder team Polička, druhý Feeder team MO Krnov ÚS SMS a třetí Feeder dream team Moravia ÚS SMS. Všem gratulujeme a vítězům přejeme hodně štěstí v první lize.