38. Mistrovství světa v LRU na umělou mušku v Itálii, 17. - 23. 9. 2018

Po třech závodních sezónách se opět všechna naše reprezentační družstva muškařů umístila na stupních vítězů. Nejprve na ME ve Vyšším Brodě, poté na MSJ v Polsku a nyní na nejprestižnější soutěži, tedy MS. Pořadatelé vybrali pro závod nádherné prostředí Dolomitů, závodními sektory byly řeky Sarca, Noce a jezero Cornisello.

Výborné úspěchy v soutěži jednotlivců – František KOUBA (4.m.), David CHLUMSKÝ (11.m.), Vojtěch UNGR (18.m.), Lukáš STARÝCHFOJTŮ (19.m.) a Antonín PEŠEK (27.m.) - vynesly celé družstvo až na 2. nejlepší pozici z celého světa.

Družstvu ke stříbrným medailím srdečně gratulujeme.