Zasedal Odbor lovu ryb udicí položená při Republikové radě ČRS. Odbor se sešel prostřednictvím videokonference. Přinášíme souhrnnou informaci z jednání.

Na programu jednání byly především Soutěžní a závodní řády, Termínový kalendář na rok 2023 a nominace na rok 2023. Jednání vedl předseda Odboru LRU položená Aleš Suchánek. Na úvod jednání byla provedena kontrola zápisu z minulého zasedání a představení jednotlivých bodů k projednání.

Předseda odboru Aleš Suchánek prezentoval Soutěžní a závodní řády pro rok 2023, které již před zasedáním obdrželi všichni členové odboru. Soutěžní a závodní řády pro LRU položená na rok 2023 byly jednohlasně schváleny. Představen a schválen byl také termínový kalendář na rok 2023.

20220921 151420(ilustrační foto)

Miroslav Poupa prezentoval nominační systém pro rok 2023, kdy 2 týmy se nominují z Mistrovství republiky 2023 a 1 tým z Mistrovství republiky 2022. Tento nominační princip byl přijat.

Předseda Odboru LRU položená Aleš Suchánek poděkoval všem za účast a jednání ukončil.

Za ČRS Lukáš Mareš, Jitka Chybová